Žemės ūkio technikos dalys

Mūsų adresas

Ezemtiekimas.lt
Tiekimo g. 4 LT-41128 Biržai, Lietuva
Bendras įmonės tel. +370 450 31383

Atsarginės dalys:

Biržų padalinys +370 698 29440
Kauno padalinys +370 612 84250
Šilalės padalinys +370 614 20756
Gyvulininkystės dalys +370 610 02266
Telefono numeris
+370 698 29440

Darbo laikas
I-V 8:00-17:00;
VI 8:00-14:00;
VII nedirbame.

Komentarai
El.parduotuvėje publikuojama tik dalis atsarginių dalių ir prekių. Neradus reikiamos prekės prašome susisiekti padalinių numeriais - padėsime!

Kontaktų forma

Žemės ūkio dalys internetu

Žemdirbystė bei gyvulininkystė be tinkamos ūkio technikos – sunkiai įmanoma. Ji taupo laiką, gerina darbus, garantuoja, kad tiek gyvuliais, tiek augalais bus tinkamai pasirūpinta ir svarbiausia, kad darbai bus atliekami našiai bei produktyviai. UAB „Žemtiekimas“ – profesionalus Jūsų darbų partneris, kuris ne tik teikia aukščiausio lygio prekes, tačiau ir nemokamas konsultacijas, techninį aptarnavimą, kuris leis ūkininkams dėl nieko nesukti galvos.

Traktorių dalys internetu

„Žemtiekimas“ siūlomos traktorių dalys yra geriausios kokybės, kadangi bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurie atsakingai žiūri į gaminius, taip pat – daug investuoja į inovacijas, kurios padeda pasiekti geresnius rezultatus. Tai yra: Beсchio&Mandrile, Deutz/Fahr, Pöttinger, Walterscheid ir kiti. Siūlomos traktorių dalys taip pat yra labai įvairios, kad viską, ko reikia Jūsų darbams atlikti – rastumėte vienoje vietoje: prekės sodininkystei ir tręšimui, žibintai, veidrodžiai, alyva ir kiti tepalai, žarnos, vilktys bei kita įranga, sistemos, kurios garantuoja sklandų traktoriaus veikimą be jokių priekaištų.

Dėl dalių pasirinkimo visada galite tartis su mūsų konsultantais, kurie teikia patarimus visiškai nemokamai per pokalbių langą. Esame tikri, kad tai padės rasti dalis, kurios grąžins traktoriams funkcionalumą arba padarys jį dar novatoriškesniu, garantuos, kad darbai bus atliekami greitai, kokybiškai, operatyviai.

Žemės ūkio technikos dalys

Nors traktoriai yra bene pati svarbiausia technika žemės ūkio darbuose, tačiau taip pat naudojami ir kombainai bei kitos transporto priemonės, kurios padeda sistemingai atlikti net ir pačius sudėtingiausius darbus. Mūsų puslapyje siūlomos žemės ūkio technikos dalys yra labai įvairios, tad esame tikri, kad susipažinus su pasiūla – rasite tai, ko Jums reikia. Siūlomi ir gyvulininkystės reikmenys, kurie padeda tinkamai rūpintis gyvūnais ir tuo pačiu užsitikrinti, kad jie atsidėkodami neštų „vaisius“, taip pat ir tokios sistemos kaip teleskopinių ir frontalinių krautuvų atsarginės dalys. Mūsų prekybos vietoje rasite dalis, kurios skirtos šienavimui, purškimui, tręšimui, specialiems užraktams, kurie suteikia dar daugiau saugumo. Siūlome ne tik labai platų skirtingų dalių pasirinkimą, tačiau taip pat ir skirtingas kiekvienos dalies charakteristikas. Juk priklausomai nuo naudojamos žemės ūkio technikos – reikalingos ir tam tikrų matmenų bei kitų charakteristikų dalys apie kurias plačiau galite skaityti pas mus. Galime pasiūlyti ne tik labai platų skirtingų dalių pasirinkimą, tačiau taip pat ir akcijas, kurios siūlomos reguliariai. Taip kaina už prekes bus mažesnė, tačiau kokybė – lygiai tokia pat puiki.

Purkštuvų dalys ir kitos sistemos

Natūralu, kad sėkmingam darbų atlikimui reikalinga įranga, kuri darbus gali ne tik optimizuoti, tačiau taip pat ir garantuoti saugumą. Pačios paprasčiausios purkštuvų dalys yra pagamintos taip, kad darbus padėtų atlikti maksimaliai tiksliai. Juk reikia augalus padengti trąšomis arba kitais komponentais pavyzdžiui – vandeniu ir šiuo atveju tikslumas yra labai svarbus.

Mūsų prekybos vietoje siūlomos Hardi purkštuvų dalys, kurios atitinka labai skirtingų ūkininkų bei žemdirbių poreikius. Platus dalių katalogas džiugina, tad viską, ko reikia – rasite vienoje vietoje. Taip pat, kilus klausimams – visada bus pateikiami operatyvūs atsakymai. Pas mus galima įsigyti: plokštelės, diafragmos oro kameroms, purkštukų linijas, dangelius, siurblio alkūninius veleno guolius, siurblio membranas, menometrus, veržles bei kitas dalis, kurios net ir būdamos mažos yra būtinos purkštuvų sistemų veikimui.

Lygiai taip pat „Žemtiekimas“ gali pasirūpinti ir kitų sistemų funkcionalumu, kurių kokybei užtikrinti reikalingos tam tikros smulkmenos. Žinoma, labai svarbu rasti tinkamas, kadangi tik tokiu atveju sistema tarnaus našiai ir ilgus metus.

Viskas – mūsų kliento patogumui

Užsakytas dalis stengiamės maksimaliai greitai paruošti išsiuntimui, tad jeigu skubate – visada galite susisiekti asmeniškai ir nurodysime – kiek laiko galime užtrukti jų paruošimui. Prekes siunčiame tik per kurjerius, kadangi tai ne tik greičiausias, tačiau taip pat ir saugiausias prekių pristatymo tipas. Užsisakius didesnius dalių kiekius arba mūsų teikiamas paslaugas – sulauksite nuolaidų. Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų tinkamai aptarnautas ir tuo pačiu jam pateiktas pasiūlymas patenkintų poreikius ir tuo pačiu garantuotų sklandų bei sistemingą darbą žemės ūkio arba gyvulininkystės darbuose.

 

Partneriai

Nemokamas pristatymas
Visoje lietuvoje
Greitas pristatymas
1-2 dienos
Patikima garantija
Prekių keitimui ir gražinimui